Mobilné domy

Mobilné domy

Redakcia - 18. decembra 2018 - 6424. zobrazení

Mobilné domy a mobilné priestory sú v súčasnosti obľúbenými alternatívnymi formami bývania. Tieto domy neposkytujú len vhodné riešenie pre vaše bývanie, ale aj okamžitú záchranu pri prírodných katastrofách. Okrem iného sa mobilné domy stali obľúbeným spôsobom riešenia administratívnych priestorov rôznych firiem.

moderné mobilné domy

Čo ste o mobilných domoch nevedeli?

Na súčasnom „realitnom“ trhu nájdete ponuku rôznych typov domov, ktoré ľuďom značným spôsobom uľahčujú život. Mobilné domy sa začali vyrábať v 80-tych rokoch minulého storočia. Vďaka svojmu riešeniu a hlavne možnosti rýchleho využitia bývania sa stávajú čoraz viac obľúbenými.

Mobilný dom predstavuje možnosť ako vyriešiť otázku bývania

Mobilný dom je akýsi stred medzi rodinným domom a karavanom. Ak nechcete zbytočne strácať čas búraním starého či stavaním nového rodinného domu, ale zároveň nemáte chuť prežiť svoj život v obytnom aute, mobilný dom je pre vás tou správnou alternatívou.

úspornosť mobilných domov

Mobilné domy pomôžu najmä v ťažkých situáciach

Predstavte si, že váš rodinný dom zasiahla povodeň alebo iná prírodná katastrofa a vy nemáte toľko peňazí, aby ste ich vrazili do opráv alebo nebodaj do stavby nového rodinného domu. Našťastie existujú mobilné domy, ktoré vás neprivedú do bankrotu. Mobilný dom predstavuje možnosť ako vyriešiť otázku bývania v rozumnej cene a kvalite. Mobilné domy sú taktiež vhodnou alternatívou aj pre mladé rodiny, ktoré chcú žiť vo svojom.

alternatívna forma bývania

Zaujímavá príležitosť pre firmy a podnikateľov

Mobilné domy začínajú využívať aj podnikatelia, ktorí svoju firmu a kancelárie chcú prevádzkovať v takýchto alternatívnych budovách. Medzi výhody mobilných domov patrí napríklad značná úspora energií. Výhodou je aj rýchlosť dodania domu, nakoľko dopravenie na miesto trvá do 2 až 7 dní od objednávky.

výhody mobilných domov

Výhodou je takisto aj komfort, ale aj variabilita, ktoré ponúkajú zákazníkovi luxusné bývanie, kvalitné zateplenie a samozrejme všade žiadané teplo domova. Pod variabilitou si predstavujeme možnosť navrhnutia si vlastného mobilného domu – podľa svojho vkusu – a jeho následná výroba na zákazku.

Mobilita – základná výhoda mobilného domu

Jednou z výhod je aj mobilita, ktorá ponúka zákazníkom možnosť pripraveného transportu na miesto, a to bez stavebného povolenia, čo je povedzme si úprimne, veľmi výhodné.

mobilné domy

Ako máte možnosť vidieť, mobilné domy majú mnoho výhod a už aj v našich končinách sa dostávajú čoraz viac do popredia. O pár rokov budú možno aj u nás samozrejmosťou.

Text: Martina Zvolanská    Foto: Connect-Homes 

  • Kategórie

Podobné články