Policové regály - Majster Regál

Kam uložiť veci v byte, v ktorom je málo miesta? Na pevné regály do špajze

Reklamný článok - 11. septembra 2020 - 1565. zobrazení

Vytvorenie príjemnej atmosféry v dome alebo byte je veľmi dôležité. Nezakopávať o rozhádzané detské hračky, zariadiť si krásnu zimnú záhradu, kompetentne rozdeliť aj malú miestnosť na zóny a žiť čisto a upratane. Čo však v prípade, že k svojmu pohodliu a komfortu potrebujete aj veľa kníh, suvenírov, oblečenia a iných doplnkov? Skryť túto krásu v prázdnych skriniach nie je určite rozumné. Existuje oveľa lepšie riešenie. Stačí si kúpiť pevné regály do špajze.

Táto kompaktná kovová konštrukcia bude pri správnom prístupe a umiestnení čo najfunkčnejšia, pretože dokáže veľmi ľahko pojať veľa vecí a bude vynikajúcim spôsobom vymedzenia bytu do jednotlivých zón.

Otvorené kovové police do špajze a domácnosti sú vhodné na uloženie riadu a pohárov, pracovné náradie a chemikálie pre domácnosť, figúrky a suveníry, kvety, knihy a hračky pre deti a akékoľvek iné predmety, či oblečenie, ktoré pre zmenu počasia už aktuálne nevyužijete.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ako pomocou tohto univerzálneho skladovacieho systému využiť aj ten najviac na plochu obmedzený priestor.

Policové regálové systémy sú výborným riešením

Umiestnite ich ale presne tam, kde budú využité a dávajte na ne iba to, čo pravidelne používate. Inak sa z police namiesto dobrého riešenia stane ďalší „zachytávač“ prachu. Údržby sa ale báť vôbec nemusíte, pretože ďalšou veľkou výhodou kovových regálov je ich antikorózna povrchová úprava, vďaka ktorej sa dajú používať vo vlhkom prostredí a veľmi jednoducho sa čistia.

Dôležitá súčasť každej domácnosti

Policové kovové konštrukcie sú populárne tiež vďaka svojej sile a všestrannosti. Vynikajú aj svojím vzhľadom, vďaka čomu sú ideálne pre akékoľvek dizajnové riešenie a stávajú sa nevyhnutným predmetom v domácnosti.

Kovové pevné regály do špajze, ktoré sa mimochodom dajú kúpiť online a za veľmi atraktívnu cenu, majú aj niekoľko ďalších výhod:

  • konštrukcia regálov je ľahko zostaviteľná;
  • regály sú pokryté špeciálnym antikoróznym povlakom, ktorý výrazne predlžuje ich životnosť;
  • otvorené police sú priestranné a umožňujú vám rýchlo nájsť každú požadovanú položku;
  • policové systémy majú vysokú nosnosť, vďaka čomu môžete na ne ukladať aj väčšie bremená;
  • v prípade potreby je možné ich výšku a veľkosť pohodlne a vďaka bezskrutkovému systému ľahko zmeniť a prispôsobiť rozmerom konkrétneho priestoru.

Nielen tieto výhody, ale aj veľa času a produktívnej práce umožnilo Majstrovi regálov etablovať sa na trh ako spoľahlivý výrobca kovových regálov, ktoré sú známe po celej krajine aj za jej hranicami. Celokovové regály sú populárne kvôli primeraným cenám, vysokej kvalite a dlhej životnosti.

Ako pestovať zamiokulkas v interiéri?

Viete, ako pestovať zamiokulkas? Aké podmienky na pestovanie sú pre zamiokulkas ideálne? Vedeli ste, že sa jedná o jedovatú izbovú rastlinu?

Zamiokulkas

Tento kus „nábytku“ a súčasť skladovacieho systému je pohodlný a s jasnou organizáciou. Každá polica regálu je využitá na maximum a umožňuje vám ľahko nájsť požadovanú položku, čo zároveň šetrí váš čas pri hľadaní konkrétnej položky. Tou najdôležitejšou vlastnosťou však stále zostáva veľká kapacita kovových regálov s malými rozmermi a minimálnym zaťažením priestorov. Stačí sa o tom len presvedčiť a priestor s nimi na maximum využiť.

  • Kategórie

Podobné články