Prečo si vybrať vianočný stromček v kvetináči?

Ako vyrobiť ekologický nábytok?

Vonkajšie vianočné osvetlenie: Podľa čoho vyberať?

Vianočná výzdoba exteriéru

Ako využiť staré pneumatiky?

Dekorácie do záhrady

Nie je to iba interiér a vnútorné priestory, pri ktorých sa oplatí dbať na pekný vzhľad. O štýlový dizajn s dávkou elegancie sa uchádza aj záhrada a pozemok okolo rodinného domu. Celý tento priestor sa dá skrášliť celkom ľahkým spôsobom. Stačí v ňom použiť vybrané dekorácie do záhrady.

Možnosti, podľa čoho si vhodné dekorácie do záhrady vyberať, sú otvorené. Najhorúcejšie trendy ponúkajú doplnky v rôznych tvaroch a farbách. Na svoje si prídu milovníci klasiky aj zástancovia ozdôb s moderným či dokonca až futuristickým vzhľadom. Viaceré sú vyrábané zo šetrných prírodných materiálov, čím perfektne zapadnú do záhrady.

Mnohé dekorácie do exteriéru prinášajú aj praktický úžitok. Ich použitie tak splní primárny účel a zároveň ozdobí vonkajší priestor. Týka sa to hlavne kvetináčov, záhradných lámp či dekoratívneho záhradného nábytku. Pri vonkajšej výzdobe sa dá takisto aj recyklovať. Ako recyklované dekorácie do exteriéru poslúžia napríklad pneumatiky použité ako kvetináče či palety alebo sudy premenené na záhradný nábytok.