O nás

Sme internetový magazín o architektúre, interiérovom dizajne, štýlovom bývaní, stavebníctve a záhrade. Na našom portály nájde články a návody o všetkom ohľadom bývania stavebníctva a záhrad.

dekorácie

Ponúkame inšpirácie, nápady a tipy zo všetkých oblasti bývania, bytových doplnkov a dekorácii. Komplexné riešenia pre vašu záhradu a všetko čo sa týka záhradnej architektúry. Ponúkame Vám tiež možnosť spropagovať vašu firmu, e-shop, produkty uverejnením reklamy alebo publikovaním vašich článkov  na našom portály Štýlové bývanie.sk

Chcete propagovať svoju firmu, e-shop, produkty?

Ak chcete spropagovať svoju firmu zaujímavým článkom z oblasti bývania, záhrad, stavebníctva alebo dekorácií, tak Vám ho radi uverejníme a pod článok pripojíme odkaz na Vašu stránku. Hlavným dôvodom prečo uverejniť článok v našom magazíne je možnosť vybrať si z množstva  konkrétnych kategórii a osloviť tak čo najviac čitateľov.

 Ponúkame zverejňovanie PR článkov a tlačových správ za bezkonkurenčné ceny.

Článok však musí mať zmysluplný obsah a musí byť prínosný pre náš portál. Článok a ani jeho časti nesmú byť skopírované z iných stránok a musíte byť jeho autorom. Dôležité je, aby článok nebol nikde inde publikovaný a mal kvalitnú informačnú hodnotu.

 

pekne byvanie

 

Zmyslom PR – článku je ovplyvniť čitateľa, zmeniť jeho myslenie, názor na tovar a produkt, vylepšiť povesť firmy alebo zlepšiť propagáciu výrobku. Článok taktiež zohráva dôležitú úlohu pri zvyšovaní pozícií vo vyhľadávačoch. V článku sú umiestňované spätné odkazy, ktoré majú zvýšiť konverziu čitateľov (príchod na Vašu stránku, e-shop) a vyhľadávače by ich mali vyhodnotiť ako znak dôležitosti popisovanej firmy.

Pokiaľ nemáte čas pripraviť pútavý článok, prezentáciu Vašej firmy napíšeme Vám PR články, ktoré zaujímavou formou predstavia Váš produkt či službu.

V prípade záujmu o uverejnenie Reklamy, PR článku alebo jeho napísania kontaktujte nás na  info@stylovebyvanie.sk