Študentská izba

Lacný a štýlový nábytok do študentskej izby

Reklamný článok - 31. augusta 2020 - 2238. zobrazení

Študenti majú kvôli škole menej času na zamestnanie a tým pádom aj hlbšie do vrecka. Poradíme vám, kde kúpiť lacný, a napriek tomu štýlový nábytok do študentskej izby.

Lacný a štýlový nábytok do študentskej izby

Ako vyberať nábytok pre študenta?

Študentské roky nepotrvajú večne, a preto sa osvedčilo dať v tomto prípade buď viac peňazí za kvalitne prevedený nábytok, ktorý vám bude slúžiť aj do budúcna, alebo ušetriť a vybrať kúsky na pár študentských rokov. Tento článok je zameraný na druhý variant, teda nábytok, ktorý vám dobre poslúži a nebude stáť majlant – lacné postele, dostatočne veľká skriňa na oblečenie a písací stôl. Pri výbere dbajte na čo najlepšie spracovanie a bezpečnosť. Po dokončení školy môžete vybavenie predať ďalším spolužiakom a výrazne tak ušetriť.

TIP: Šetriť sa dá aj na jedle. Zaobstarajte si do kuchyne kvalitný sendvičovač, pomocou ktorého si môžete pravidelne spraviť rýchlu a lacnú večeru.

Posteľ IDEA nábytok 700 nelakovaná

Jednolôžková posteľ 700 od IDEA vám v dňoch plných učenia poskytne dostatok odpočinku. Bola vyrobená zo smrekového masívu. Ak posteľ využijete aj na čítanie v sede, určite oceníte, že čelo ochráni stenu za chrbtom. Bok s čelom meria na výšku 61 cm, výška sedu je potom 33 cm. Do rámu musíte dokúpiť rošt a matrac (200 x 90 cm). Rám postele váži len 8 kg, ale zaistí vám stabilitu a pohodlný spánok.

Skriňa vidaXL 247108

Funkčná skriňa vidaXL predstavuje štýlové riešenie pre ukladanie oblečenia, topánok a doplnkov a zároveň vášmu novému domovu dodá útulnosť. Má 3 police pre jednoduchú organizáciu. Na tyč potom zavesíte košele, halenky alebo nohavice, ktoré vydržia vyžehlené až do ďalšej skúšky. Stabilnú konštrukciu zaisťuje drevený rám. Ochranu oblečenia pred prachom zase textilný záves. Montáž zvládnu aj absolútny začiatočníci.

Ako pestovať banánovník?

Viete, ako pestovať banánovník v byte? Aké sú podmienky na pestovanie banánovníka v interiéri? Ako často ho polievať a hnojiť? Nezabudnite…

Banánovník v kvetináči

Písací stôl MB DOMUS BEN 02

K učeniu a surfovaniu po internete potrebuje každý študent kvalitný písací stôl. Typ MB DOMUS BEN 02, ktorý je vyrobený z lamina so vzorom dubu, oproti bežným stolom ponúka aj veľký úložný priestor na zošity, skriptá a ďalšie materiály. Budete tak mať vždy po ruke všetko potrebné. Časť priestoru môžete využiť aj ako knižnicu. Ušetríte tak ďalšie miesto vo vašej izbe.

Študentský nábytok

Nábytok na pár rokov za rozumné peniaze

Každý, kto má hlboko do vrecka, sa musí dopredu zamyslieť a dlhšie vyberať, aby našiel kvalitne prevedený nábytok za nízku cenu. Využívajte akcie a zľavy. Vyberajte, skúšajte a nájdite základný nábytok pre študentov za pár eur. Lacná posteľ, textilná a rozložiteľná skriňa a písací stôl s úložným priestorom sú skvelou voľbou pre študentov, ale aj pre tých, ktorí momentálne zápasia s napätým rozpočtom.

  • Kategórie

Podobné články