Všade dobre, doma najútulnejšie. Vône do bytu sú liekom na dušu.

Reklamný článok - 31. marca 2021 - 1290. zobrazení

Blahodarné účinky vôní na človeka sú známe už stovky rokov. Vďaka najmodernejším interiérovým doplnkom sa k vám dostanú ešte bližšie. Vône do bytu prebudia váš domov a nabijú vás pozitívnou energiou.

Účinky vôní oceníte najmä v súčasnej dobe, kedy trávite doma pomerne viac času. S tým sa otvára priestor na oživenie a skrášlenie vášho domova. Jednou z možností sú vône do bytu, ktoré osviežia atmosféru vo vašej domácnosti. Niektoré bytové parfémy dokonca disponujú aj schopnosťou čistiť ovzdušie, čím prispievajú k zdravšej vnútornej mikroklíme.

Asleigh Burwood London The Scented Home Fresh LInen - aroma difúzer s náplňou

Vonné sviečky do každej miestnosti

Najbežnejší aromatický doplnok do bytu, ktorý nie je iba zárukou lahodnej vône podľa vášho výberu. Vonné sviečky sa stávajú aj šikovným estetickým oživením, ktoré sa hodí do každej miestnosti. Plusom je dlhá doba horenia a možnosť zvoliť si obľúbenú vôňu, ktorá má na vás priaznivý vplyv.

Aromalampa harmonizuje prostredie

O priaznivý terapeutický účinok sa postará aj aromalampa. Tú môžete zároveň využiť ako elegantný bytový doplnok, ktorého tvar a sfarbenie zladíte s ostatným zariadením. Výhodou vonnej lampy je silná prenikavá aróma, ktorá sa v podobe esencií uvoľňovaných z oleja šíri po celom priestore, ktorý postupne harmonizuje.

Aromalampa - vonná lampa

Katalytická lampa vyčistí vzduch v byte

Ak očakávate, že bytové parfémy dokážu viac ako „len“ šíriť príjemnú vôňu, vaše nároky splní katalytická lampa. Ide o vonnú lampu, ktorá funguje na báze katalytického spaľovania, pri ktorom sa uvoľňuje ozón. Ten preniká do ovzdušia, ktoré čistí od rôznych druhov baktérií a roztočov. Navyše, modely katalytických lámp disponujú luxusným vzhľadom, čo z nich robí štýlový bytový doplnok.

Ako čo najúčinnejšie zlikvidujeme roztoče?

Viete, ako účinne zlikvidovať roztoče v domácnosti? Aké metódy ich likvidácie sú tie najefektívnejšie? Roztoče sa najčastejšie skrývajú v…

Roztoče

Aróma difuzér prinesie voňavé osvieženie

Všestranný aróma difuzér sa hodí úplne všade. Doplnok, ktorý slúži ako šikovný aromatický osviežovač vzduchu, využijete v kuchyni plnej výparov, v obývačke, ktorú príjemne rozvonia, aj v spálni, kde sa postará o čistejší vzduch. Vybrať si môžete ultrazvukový difuzér vhodný na relax, elektrický difuzér fungujúci bez vody alebo klasický tyčinkový difuzér, ktorý uvoľňuje príjemnú drevitú vôňu.

Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle - elektrický difúzer

Vyčistiť a harmonizovať prostredie v byte dokážu len najlepšie bytové parfémy. Pri výbere vsaďte na osvedčenú kvalitu od značiek, ktoré vám prinášajú vône do bytu podľa vlastného výberu. Prvotriedne bytové vône Woodwick ponúkajú kontakt s prírodou v podobe prirodzených esencií. Spoľahnúť sa môžete aj na originálny dizajn jednotlivých doplnkov, ktorý vám zaistí aj pekný vizuálny zážitok.

  • Kategórie

Podobné články