Tiffany lampa

Atypické osvetlenie alebo poznáte Tiffany lampy?

Redakcia - 4. augusta 2019 - 7807. zobrazení

Keď nastáva noc a celé okolie sa ponára do tmy, je nevyhnutné použiť moderné svietidlá. Ak by ste však hľadali originálne svietidlá môžete si zakúpiť unikátne Tiffany lampy. Ide o vitrážové svietidlá, ktoré vznikajú spájaním rôznofarebných úlomkov skla. No nejedná sa o sklo v pravom zmysle slova. Na to, aby vznikli jedinečné Tiffany lampy je potrebné jeho špeciálne a ručné opracovanie.

Tiffany lampy detail

Aké sú Tiffany lampy?

Tiffany lampy sú elegantnými svietidlami, ktoré disponujú atypickým tvarom a dokonale sa hodia do každej miestnosti. Podľa vlastného vkusu nimi možno ozdobiť aj moderne vybavené izby, resp. interiéry, no oveľa viac vyniknú v izbách, ktoré si človek zariadi v rustikálnom štýle.

Tiffany lampy

Tiffany lampy neslúžia len ako „obyčajné“ osvetlenie danej izby, ale ide o osvetlenie, ktoré vám navodí príjemný pocit a svojím vzhľadom ulahodí vášmu oku. Tiffany lampy sú sami o sebe výrazným doplnkom, ktorý treba nechať vyniknúť.

Náš TIP na luxusné osvetlenie v štýle Tiffany

Rabalux 8090

Prezent 124

Prezent 96

Tiffany lampy - Rabalux 8090
Hodnotenie

Cena: od 105.00 €

Tiffany lampy - Prezent 124
Hodnotenie

Cena: od 127.00 €

Tiffany lampy - Prezent 96
Hodnotenie

Cena: od 176.00 €

Originálne Tiffany lampy…

Tiffany lampy by v žiadnom prípade nemali byť v miestnosti, kde je až príliš veľa iných dekorácií. Veľmi ľahko by sa totižto mohlo stať, že by v takomto prostredí zanikli… Preto by ste sa mali posnažiť, aby sa uchoval ich dominantný charakter.

Luxusné Tiffany lampy

Prvá Tiffany lampa, ktorú vám predstavíme je vhodná pre všetkých milovníkov kvetových vzorov. Jej výraznou charakteristikou sú sýte a pestré farby, vďaka ktorým nie je možné lampu prehliadnuť. Jej farebnosť perfektne oživí nenápadný vzhľad každej izby. Lampa je navyše na tmavom, kovovom a masívnom stojane, preto je dôležité ju umiestniť na také miesto, kde stojan nebude v ostrom kontraste s iným kusom nábytku.

Náš TIP na osvetlenie v Tiffany štýle

Prezent 92

Prezent 67

Prezent 101

Tiffany lampy - Prezent 92
Hodnotenie

Cena: od 40.00 €

Tiffany lampy - Prezent 67
Hodnotenie

Cena: od 79.00 €

Tiffany lampy - Prezent 101
Hodnotenie

Cena: od 78.00 €

Táto Tiffany lampa hýri všetkými odtieňmi žltej, oranžovej, bordovej, ale aj zlatej farby, ktorá jej dodáva extravagantný nádych. Vďaka svetlu prenikajúcemu zvnútra môže človek veľmi ľahko nadobudnúť pocit akoby bola lampa celá pozlátená. Vďaka svojim sýtym farbám sa najlepšie hodí ku svetlému nábytku, no pri vhodnom umiestnení môže perfektne vyniknúť aj pri tmavom nábytku.

Originálne Tiffany lampy

Osvetlite si svoju záhradu a jazierko

Viete ako vybrať záhradné osvetlenie? Aké typy záhradného osvetlenia nájdete v obchodoch? Podľa čoho vyberať záhradné osvetlenie?

Osvetlite si svoju záhradu a jazierko

Posledná Tiffany lampa, ktorú vám predstavíme je určená predovšetkým pre ženské osadenstvo. Lampa má tvar privretého dáždnika s črievicou na podstave a je zhotovená v jemných a svetlých farbách, akými sú ružová, fialová alebo pastelová modrá. Osvetlenie podobného štýlu, ak má podobu nejakého objektu, nie je vhodné umiestňovať do interiéru, kde máte množstvo ďalších bytových doplnkov či dekorácií.

Jedinečné Tiffany lampy

Ak ste vo fáze, kedy hľadáte originálne oživenie pre váš byt alebo rodinný dom a túžite po zmene, ktorá by dodala vášmu interiéru nový a svieži nádych, bez toho, aby ste vo veľkom všetko menili, Tiffany lampy sú ideálnym riešením. Neváhajte a vyskúšajte si nimi skrášliť svoje bývanie.

  • Kategórie

Podobné články