Nastáva ideálny čas na inštaláciu záhradného osvetlenia. Užite si večernú pohodu na záhrade!

Nastáva ideálny čas na inštaláciu záhradného osvetlenia. Užite si večernú pohodu na záhrade!

Reklamný článok - 15. júla 2015 - 8119. zobrazení

Na leto sa mnohí z nás veľmi tešia. Nielen, že v tomto období si často doprajeme zaslúženého odpočinku a vyrážame na dovolenku, ale teplé počasie nám dovoľuje tráviť oveľa viac času na čerstvom vzduchu. Tiež si radi užívate pohodu na terase, balkóne, v pergole či altánku? Máte upravenú a udržiavanú záhradu, ale prajete si, aby jej krása vynikla aj za tmy? Nevyhnutnou súčasťou každého vonkajšieho priestoru aj domu by malo byť exteriérové osvetlenie. Vďaka vonkajším svietidlám sa z vašej záhradky stane pohodlné a funkčné prostredie.

osvetlenie
Napríklad k vstupu môžete umiestniť Eglo 91702 Kaleo. Dekoratívne exteriérové svietidlo E271x60 W s úplne originálnym dizajnom. Cena: 179EUR

Od jari do jesene je záhrada miestom spoločenského života a odpočinku. Vybavenie záhradným osvetlením je teda pochopiteľne nutné. Tak si ju budete môcť užívať v plnej krásy aj počas večera, čo má svoje jedinečné čaro.

mygarden-robin
Závesné svietidlo Philips 15476/31/16 myGarden Robin. Ideálne na osvetlenie terasy, vstupného priestoru, pergoly a iných miest na záhrade. Cena: 38,25 EUR.

Pred nákupom exteriérového osvetlenia

Ešte pred tým, než budete exteriérové osvetlenie kupovať, je potrebné si uvedomiť, čo chcete osvetliť. Iné svetlo vyžaduje ohraničenie chodníka, osvetlenie terasy či vchodu, okolie bazénu a pod. Dôležitým aspektom je tiež to, kde bude umiestnené s ohľadom na odolnosť voči poveternostným podmienkam. Polohu svietidlá ovplyvňuje hodnotu IP krytia. Čím je číslo vyššie, tým je svetlo odolnejší. Vonkajšie svietidlá musia byť hodnotu IP krytia najmenej 44.

svitidlo-philips
Nástenné svietidlo Philips 15470/31/16 myGarden Robin v bielom prevedení sa hodí na každú záhradu. Cena: 38,25 EUR.

Vhodne zvolené osvetlenie vie pracovať s priestorom

S vonkajšími svietidlami možno robiť hotové divy. Vďaka nim môže priestor pôsobiť veľmi ústretovo, prehľadne a napríklad aj tajomne. Možno svetlo nasmerovať len tam, kam si prajete, čím na daný prvok upozorníte. Vonkajšie svietidlá majú zvýšenú odolnosť voči vplyvom počasia a často sa objavujú v kombinácii so solárnym napájaním, hlavne u okrasných svietidiel záhonov a skaliek.

ledino-watermill
Ultramoderné technické nástenné svietidlo Philips 17254/47/16 Ledino Watermill vyžaruje svetlo nahor aj a nadol vďaka špeciálnym dekoratívnym dvojsmerným lúčom LED diód. Toto osvetlenie vytvorí na vašej stene nádherný lúč svetla. Cena: 68 EUR

Neuspokojte sa s niečím obyčajným! Vyberajte z obrovskej ponuky

V špecializovanom e-shope Feim.sk nájdete obrovskú škálu záhradných svietidiel, ktoré sa hodia ako k moderným, tak starším rodinným domom, chalupám aj chatám. Tu si zaručene vyberiete. Z rozsiahleho sortimentu si môžete zaobstarať dekoratívne exteriérové svietidlá, závesné, stojanové či stropné exteriérové svietidlá, moderné záhradné stĺpiky, zemné osvetlenie, svetlá sa senzorom či solárne lampy napájané solárnou energiou. Vyberať možno z kvalitných značiek ako je Philips, Eglo, Massive, Luxera, Rabalux a iných. Všetky svietidlá bezproblémovo odolajú poveternostným vplyvom.

mygarden-solar-dusk-LED
Moderné stojanové solárne svietidlo Philips 17809/93/16 MyGarden Solar Dusk LED má na vrchnej časti solárny panel, ktorým je toto svietidlo napájané. Doba svietenia je až 6 hodín pri nabití batérie pri plnom slnečnom svite. Cena: 85,85 EUR.

Všetky ponuky exteriérového osvetlenia nájdete v kategórii: http://www.feim.sk/exterierove-svitidla. Vybudujte si na svojej záhradke kúzelnú atmosféru vďaka vonkajšiemu osvetleniu. Užite si ten najkrajší čas v pohode aj za tmy.

  • Kategórie

Podobné články