Návrh interiéru v minimalistickom štýle

Zariaďte si interiér moderne len s tým najnutnejším

Reklamný článok - 29. novembra 2020 - 2863. zobrazení

Každý z nás túži mať svoj domov zariadený moderne a štýlovo. Treba si však uvedomiť, že nie je z finančného hľadiska možné každý rok zakomponovávať novinky v oblasti dizajnu do interiéru.

Ak ale plánujete kompletnú rekonštrukciu interiéru, zariaďte si interiér moderne len s tým najnutnejším.

Ak chcete interiér zariadiť moderne a len s tým najnutnejším, odporúčame vám dať si spraviť návrh interiéru na mieru. Vytvorenie návrhu na mieru vám umožní splniť si sen o originálnom zariadení interiéru, ktorý nikde inde nenájdete. Vďaka návrhu budete vidieť ako bude váš interiér vyzerať predtým, ako sa nábytok podľa daného návrhu začne vyrábať. Automaticky tak máte možnosť pripomienkovať to, čo sa vám nepáči. Až po finálnom schválení sa bude môcť nábytok vyrábať.

Môžete si vybrať interiérové štúdio z Bratislavy, alebo z iného mesta. Dôležité je, aby vám vytvorili originálny návrh, do ktorého zakomponujú nábytok, aký tam chcete mať.

Minimalizmus vyhráva

Interiér zariadený moderne a len s tým najnutnejším? Potom by sa návrh interiéru mal držať v minimalistickom štýle! Minimalizmus je typický škandinávsky štýl a jeho charakteristickým prvkom je čistota, nadčasovosť a farebná neutrálnosť. Minimalizmus spomedzi štýlov vyhráva.

Minimalistické interiéry sú typické svetlým dreveným nábytkom, dlhými farebne neutrálnymi závesmi a bielymi stenami. V minimalisticky zariadenej domácnosti môže dominovať aj iná tieniaca technika, napríklad vonkajšie žalúzie. Dôležité však je mať interiér zariadený v neutrálnych farbách, ideálne v bielej, svetlej hnedej, béžovej, či svetlej sivej.

Ak chcete mať v interiéroch len to najnutnejšie, uprednostňujte minimum nábytku v svetlých farbách. Čo sa týka sedačky, uprednostňujte svetlú sivú rohovú sedačku. Kuchynská linka vynikne v lesklom prevedení v bielej farbe.

Ako pestovať kalanchoe v interiéri?

Poznáte izbovú rastlinu s názvom kalanchoe? Akú starostlivosť si vyžaduje táto exotická izbová rastlina? Aké druhy kalanchoe poznáme?

Kalanchoe

Prírodné dekorácie

V moderne zariadených domácnostiach nie je potrebné veľké množstvo dekorácií. V prípade potreby, že ste investovali do moderných spotrebičov značky Beko, časom sa možno nevyhnete kúpe Beko náhradných dielov. To však nie je až taký problém, ako mať domácnosť zahltenú veľkým množstvom nevyhovujúcich dekorácií.

Ak chcete mať domácnosť zariadenú moderne len s tým najnutnejším, uprednostňujte prírodné dekorácie. Medzi dekoráciami ale nesmú chýbať sklenené vázy, sušené konáriky a čerstvé / sušené kvety. Odporúčame aj drevené písmenká, či iné slamené košíky.

Zdroj obrázkov: J. Zhuk / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články