Vintage dekorácie

Vintage dekorácie, ktoré musíte mať!

Redakcia - 29. decembra 2018 - 8128. zobrazení

Súčasťou každej domácnosti sú okrem bežného vybavenia aj dekorácie. Môže ísť o rôzne maličkosti, ale aj dizajnové kúsky ako sú napríklad vázy, obrúsky či rôzne fotorámčeky v poličkách. V súčasnosti sú obľúbenými vintage dekorácie, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru vášho doma.

Najobľúbenejšie vintage dekorácie

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Stojaca lampa PIXYS

Cena: od 90.00 €

Nástenné hodiny

Cena: od 79.00 €

Glóbus stredný

Cena: od 29.00 €

Ste milovníkmi vintage štýlu a obľubujete "závan" minulosti? Potom s najväčšou pravdepodobnosťou máte radi aj bytové doplnky v tomto štýle. Ak by ste si chceli zariadiť vašu domácnosť v nostalgickom vintage štýle a neviete čím všetkým ju môže skrášliť, čítajte ďalej...

vintage bytové doplnky

Pri zariaďovaní vášho interiéru nezabudnite na vhodný výber lámp a vankúšov vo vintage štýle. Ak máte retro sedaciu súpravu, vintage vankúše sa na nej budú vynímať. Na stolíku by mala byť dominantnou lampa v retro alebo vintage štýle. Skvelou doplnkovou dekoráciou je napríklad retro budík, ktorý okrem estetickej funkcie vo vás oživí spomienky na detské časy...

Kde nájdete najlepšie vintage dekorácie?

Toto je asi najčastejšia otázka, ktorá víri hlavou všetkým nadšencom vintage štýlu. Možností máte viacero. Ak navštívite starých rodičov, môžete skúsiť „prekutrať“ pôjd. Možno na ňom nájdete nejaké vzácne kúsky, ktoré budú originálne a dokonca aj funkčné.

vintage bytové dekorácie

Ak u starých rodičov na pôjde nič nenájdete, skúste sa ešte opýtať svojich priateľov a známych, či náhodou nemajú nejaké staré dekorácie, ktoré nepotrebujú. Možno vás nejakým unikátnym "skvostom" prekvapia práve vaši známy.

Ak by vám ani jedna zo spomenutých možností nevyšla, nezúfajte, ešte stále môžete využiť klasické obchodné siete alebo internetové obchody. Milovníci vintage, retro alebo rustikálneho štýlu si prídu na svoje v internetovom obchode www.nostalgiashop.sk, kde nájdu jedinečné bytové doplnky a dekorácie.

Najpredávanejšie vintage gramofóny

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Gramofón na kľuku

Cena: od 179.00 €

Drevený gramofón

Cena: od 169.00 €

Gramofón s tubou

Cena: od 169.00 €

Medzi obľúbené vintage dekorácie patria ručne vyrábané gramofóny, ktoré okrem svojej estetickej funkcie sú aj plne funkčnými. Výroba gramofónov naplno začala po prvej svetovej vojne. Napriek času, ktorý odvtedy ubehol sú súčasné repliky starých gramofónov na neroznanie od tých pôvodných.

vintage štýl

interactive connectionUžitočný tip na záver: Pri zariaďovaní interiéru vo vintage štýle sa snažte využívať bytové doplnky a dekorácie vyrábané z prírodných materiálov, ktoré podčiarkujú jedinečnosť vintage štýlu.

  • Kategórie

Podobné články