Krištáľové lustre

Krištáľové lustre dodajú príbytkom noblesu

Redakcia - 6. februára 2019 - 6678. zobrazení

Krištáľ je jedinečný a vzácny materiál, ktorý zdobí mnoho príbytkov a vo väčšine prípadov sa s ním stretávame práve vo forme rôznych typov svietidiel. Krištáľové lustre sa tešia pozornosti už pradávna. Krištáľ je známy nielen svojou hodnotou, ale najmä schopnosťou vnášať do interiérov poriadnu dávku noblesy.

Platí to najmä o svietidlách vyrábaných z tohto vzácneho materiálu, ktoré odjakživa patria k vyhľadávaným bytovým doplnkom, a to aj napriek vyšším cenovým hladinám jednotlivých modelov lámp a lustrov v rôznych štýlových prevedeniach.

Náš TIP na moderné krištáľové lustre

Luster Nevada

Luster Cuimbra

Luster Cuimbra

Cena: od 85.00 €

Cena: od 54.00 €

Cena: od 90.00 €

Luxusne pôsobiace krištáľové lustre

Najväčší záujem o svietidlá z krištáľu sa spája s lustrami, ktorých výrobcovia si na ich prevedení dávajú špeciálne záležať. Vo väčšine prípadov kladú dôraz na pompéznosť a bohaté zdobenie, čoho výsledkom sú atraktívne lustre pôsobiace luxusným dojmom. Dopyt po takýchto lustroch však klesá, pod čo sa v porovnaní s inými svietidlami podpísali najmä vyššie ceny.

Luxusný krištáľový luster

Náš TIP na luxusné krištáľové lustre

Luster Asha

Luster Dunja

Luster Teejay

Cena: od 680.00 €

Cena: od 830.00 €

Cena: od 650.00 €

Stovky dostupných prevedení?

Krištáľové svietidlá, to nie sú len veľké centrálne lustre s luxusným dizajnom. Súčasťou výroby krištáľových svietidiel sú aj stolné lampičky, závesné svietidlá a vysoké lampy na stojane. Aj tie si kupujúci obľúbili pre ich atraktivitu, z ktorej vyžaruje prirodzená elegancia.

Krištáľový luster detail

Krištáľové svietidlá

Aj keď je predaj krištáľových svietidiel v poslednom čase trochu na ústupe, milovníci týchto doplnkov stále oceňujú ich jedinečný šarm. Vďaka nim sú tieto exkluzívne doplnky stále na pultoch predajní a vo vitrínach výstav nových kolekcií. Možno je krištáľ príťažlivý aj pre vás, takže skúste nejaké štýlové svietidlá z tohto materiálu a doprajte svojmu príbytku noblesu.

interactive connectionUžitočný tip na záver: Pre menšie miestnosti vám odporúčame 6 – 8 ramenný krištáľový luster s minimálne 40W žiarovkami. Pre väčšie miestnosti 12 ramenný krištáľový luster, tu však postačujú 25W žiarovky.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články