Bodové svetlá

Bodové svetlá – 3 v 1 (Úspora, dizajn, praktickosť)

Redakcia - 10. apríla 2019 - 6149. zobrazení

Na trhu so svietidlami už niekoľko rokov dominujú bodové svetlá. Tie sú neohrozeným lídrom, ktorý kraľuje všetkým rebríčkom predajnosti v tejto oblasti. Niet sa čo čudovať, ich vlastnosti spĺňajú najvyššie nároky na úsporu, dizajn aj praktické využitie.

3 v 1, aj takto môžeme charakterizovať bodové svetlá, resp. ich význam pre zariadenie interiérov. Bodové svetlá totižto spĺňajú 3 hlavné požiadavky, podľa ktorých sa riadia kupujúci pri výbere interiérových svetidiel. Veď, kto by nechcel šetriť na výdavkoch za elektrinu, kochať sa príťažlivým dizajnom a zároveň využívať skvelú praktickú stránku bodových svetiel?

Moderné bodové svetlá

Úsporné bodové svetlá šetria vašu peňaženku aj zdravie

Predajcovia svietidiel vsádzajú na popularitu a kvalitu bodových LED svetiel, vďaka čomu si kupujúci vyberajú jednu z možností, ako ušetriť na spotrebe elektrickej energie. V porovnaní s klasickými lustrami alebo lampovými svietidlami dosahuje úspora bodových LED svetiel o pár desiatok percent viac. Navyše, o LED svetlách je známe, že šetria aj naše zdravie, nakoľko vyžarujú prirodzenejšie odtiene svetla, čo napomáha očiam, ale aj psychickej pohode.

Náš TIP na najpredávanejšie bodové svetlá

Rabalux 1051

Rabalux 1053

Rabalux 1046

Rabalux 1051 - bodové svetlá
Hodnotenie

Cena: od 21.70 €

Rabalux 1053 - bodové svetlá
Hodnotenie

Cena: od 20.40 €

Rabalux 1046 - bodové svetlá
Hodnotenie

Cena: od 17.90 €

Elegancia v modernom šate

Máloktorá moderná domácnosť je dnes zariadená bez prítomnosti najrôznejších typov bodových svetiel. Výrobcovia totiž vsádzajú na elegantný dizajn, ktorý dokáže ladiť s priestorom a nenápadne ho tak „oživovať“. Zaujímavé je, že v poslednom čase sa bodových svetidiel neboja ani milovníci klasiky a systém svietidiel, ktorý je v ich ponímaní plný krištáľových lustrov a nočných lámp dopĺňajú práve bodovým osvetlením.

Atypické bodové svetlá

Kratšie jesenné dni vyžadujú viac svetla

Aké typy svietidiel sú populárnymi? Aký je rozdiel medzi visiacimi a závesnými svietidlami? Ako vyberať svietidlá? Aké svietidlá sú tie naj?

Moderné svietidlá

Praktickosť bodových svetiel

Žiadne káble po zemi, úspora priestoru v menších miestnostiach a schopnosť odolať výparom alebo zvýšenej vlhkosti. To všetko je len zlomkom toho, čo robí z bodových svetiel ideálneho a praktického spoločníka našich domácností. Mnohoraké využitie a životnosť bodových svetiel tak len podčiarkuje ich schopnosti a potvrdzuje, že kúpou tohto typu svietidiel zabijete tri muchy jednou ranou.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články